Telefon: +420 417 638 958

O firmě

Firma VOBAS s.r.o. byla založena již v roce 1992, jako společnost Ing. Pavel Vomáčka - VOBAS. Následně byla v roce 2000 transformována na společnost VOBAS s.r.o.

Jsme firmou s dlouholetými zkušenostmi a praxí v oboru stavebnictví a zvláště v pozemních stavbách. Přičemž v posledních letech se nejvíce zaměřujeme na sanace a rekonstrukce bytových a občanských objektů včetně zateplování.

Struktura naší stavební činnosti se dokáže pružně přizpůsobit pohybu potřeby zakázek na stavebním trhu a taktéž na potřebě struktury prací u zajištěných odběratelů. Výhodou firmy je i její pružnost a rychlost v rámci vedení a rozhodování a v rámci změny struktury charakteru prací.

Firma VOBAS s.r.o. se od svého založení v roce 2000 příliš nezměnila. Většina zaměstnanců již v organizaci působí od doby jejícho vzniku a to i včetně pracovníků technických. Postupy řízení jsou ve firmě zaběhlé a dané.

Velmi silným nástrojem naší firmy je i skutečnost, že fungujeme a v oboru se pohybujeme již více než 19 let. Základem naší stability je i finanční a platební morálka. U naší společnosti neexistuje, že by zaměstnanci, subdodavatelé a dodavatelé nedostali za kvalitní práci, služby a materiál zaplaceno. To je i kromě kvalitně odváděné práce, jedním z faktorů našeho dlouhodobého fungování na stavebním trhu.

Za VOBAS s.r.o. - Ing. Pavel Vomáčka - jednatel společnosti.